2020 yılı bizim için zorlayıcı bir yıl oldu ve çıkması beklenen bir çok film ertelendi. Bu yazımda 2021 yılında çıkacak en çok beklenen filmleri inceleyeceğiz.

Top Gun: Maverick

İlk filmin çıkmasından yaklaşık olarak 34 yıl geçti. Bunca geçen yılın ardından zamanın eskitemediği Tom Cruise’nin devam filmini heyecanla bekleyen bir kesim var.

Tom Cruise ve Val Kilmer, başrolde olacağı Top Gun: Maverick filminin fragmanını ağaıdan izleyebilirsiniz.

Kumdan Tepe

Frank Herbert’in aynı adlı romanının iki bölümlü uyarlamasının ilk yarısı, Dune, insan yaşamını uzatabilen ve “baharat” adı verilen insanüstü yetenekler bahşeden bir ilacın bulunduğu çöl gezegeni Arrakis’te geçiyor. Bu kadar güçlü bir şeyin kaderinde çatışmaya neden olacak ve açgözlülüğün gezegenin sakinlerini ele geçirmesi çok uzun sürmedi.

Taze Korku

Edgar Wright, 60’larda tomurcuklanan bir moda tasarımcısını takip eden bir sonraki filminde psikolojik korkuya yöneliyor. Yine de müzikal kahramanıyla yolları kesiştiğinde, hayatı – ve Londra’nın kendisi – tüm tanınırlıktan uzaklaşır.

The Conjuring

The Conjuring serisinin üçüncü bölümü perili evleri terk ediyor ve bunun yerine şeytani mülkiyetin serpintisine odaklanıyor. Bunun temeli, 1981’de suçlandığı sırada ele geçirildiği için suçlandığı cinayetin sorumluluğunu reddeden Arne Cheyenne Johnson’ın davasıdır.

In The Heights

Lin-Manuel Miranda’nın 2007 Broadway müzikaline dayanan In The Heights , New York’ta merhum büyükannesinden bir servet miras alan bir bodega sahibinin hikayesini anlatıyor. Kuzey Manhattan’daki Washington Heights topluluğuna derinlemesine bir dalış ve bir ev kutlaması.

A Quiet Place Part II

Korkunç yaratıklardan olağanüstü bir işitme ile saklanırken Abbott ailesiyle bir kez daha sessiz kalmanın zamanı geldi. Baba Lee (John Krasinski) elbette öldü, bu yüzden üç çocuğunu tek başına korumak Evelyn’e (Emily Blunt) kalmış. Ancak, güvenliğe giden yolculuklarında onları bekleyen daha korkunç tehditler var …

Black Adam

Bu yeni Shazam! ile ilgili başlık gizemle örtülüyor, ancak Black Adam’ın (Dwayne ‘The Rock’ Johnson tarafından canlandırılan) başlangıç ​​hikayesini keşfetmesini bekliyoruz. DC hayranlarının bileceği gibi, hikayesine yeni ve inanılmaz güçler verilmek üzere büyücü Shazam (2019 filminde Zachary Levi’nin canlandırdığı) tarafından seçildiği Kahndaq antik kentinde bir köle olarak başladı. Ne yazık ki, Kara Adam karanlık tarafa döndü ve yeteneklerini dünyada kaosa neden olmak için kullandı. Şerefe!

Black Widow

Scarlett Johansson, Captain America: Civil War’daki olaylardan sonra geçen bu Avengers spin-off’unda Natasha Romanoff – diğer adıyla Black Widow – rolüyle başı çekiyor . Kahraman arkadaşlarının arkadaşı olmadan mücadele eden Romanoff, yıkımına cehennem olan bir güçle yüz yüze gelir ve hayatta kalmak için karanlık bir geçmişi hesaba katmak zorundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi girin.
You need to agree with the terms to proceed

Menü